Kwiaciarnia Orchidea

Kwiaciarnia „Orchidea” w Wodzisławiu Śląskim

Prowadzimy kwiaciarnię „Orchidea” w Wodzisławiu Śląskim. Zajmujemy się florystyką okolicznościową, w tym również żałobną. Przygotowujemy wieńce oraz wiązanki pogrzebowe, które uświetnią ceremonię pożegnania Państwa bliskich. Oprócz tego wykonujemy także bukiety na różnego rodzaju okazje: święta, imieniny, urodziny. Przygotowujemy wyjątkowe bukiety ślubne na zamówienie. Prowadzimy także sprzedaż kwiatów doniczkowych, artykułów dekoracyjnych i upominków. Zajmujemy się pakowaniem prezentów. W naszej kwiaciarni działa poczta kwiatowa, za pośrednictwem której mogą Państwo wysłać upominki swoim bliskim. W ramach tej usługi dowozimy kwiaty pod wskazany adres na terenie całego województwa śląskiego.

Florystyka okolicznościowa

W naszej kwiaciarni przygotowujemy bukiety i wiązanki na każdą okazję. Kwiaty to bowiem doskonały prezent zarówno na imieniny czy urodziny, jak i z okazji chrztu, pierwszej komunii czy ślubu. Doświadczeni floryści dokładają starań, by spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Florystyka okolicznościowa obejmuje między innymi:

  • bukiety ślubne;
  • bukiety urodzinowe, imieninowe i inne;
  • strojenie samochodów, sal weselnych, kościołów;
  • kompozycje kwiatowe z kwiatów żywych i sztucznych, wianki, stroiki, ikebany.

Tworzone przez nas bukiety ślubne są wyjątkowe i niepowtarzalne. Wykonujemy je na zamówienie, z wybranych przez przyszłą pannę młodą kwiatów i dodatków. Przygotowujemy także kwiaty do wystroju wnętrza kościoła na czas uroczystości ślubnych. Zajmujemy się aranżacją wystroju sal weselnych. Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie florystyki ślubnej są kompozycje dekoracyjne, za pomocą których ozdabiane są samochody, wiozące nowożeńców do kościoła czy na miejsce przyjęcia weselnego. Oferujemy, również transport zwłok z Anglii i pogrzeby.

Florystyka żałobna

Ważną częścią działalności naszej kwiaciarni jest florystyka żałobna. Dokładamy starań, aby na ostatniej drodze zmarłemu towarzyszyły piękne kwiaty, które następnie spoczną na jego grobowcu w Wodzisławiu Śląskim lub okolicach. Wykonujemy wiązanki pogrzebowe, palmy i wieńce. Zamówienia kwiatów, bukietów oraz wiązanek można składać osobiście w naszej kwiaciarni lub telefonicznie pod numerem 502 244 567.

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIzMDAiIGhlaWdodD0iNjkiPjwvc3ZnPg==

Pracownia Florystyczna ‘’ Orchidea ‘’

Gabriela  Hübscher

ul. Wałowa 37, 44-300 Wodzisław Śl.

Tel.: (32) 454-71-38  

Tel. Kom.: 502-244-567

Czynne: 

Pn – Pt 8:00 – 17:30
Sob: 8:00 – 14:00
Od pn. – sob. do godz. 20:00 i w niedziele 10:00 – 18:00 (na życzenie).

Nasz profil na Facebooku:

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxMDAiIGhlaWdodD0iMTAwIj48L3N2Zz4=